IV kolejka Ligi Futsalu KPR

Dziś przedstawiamy Wam zaległą fotorelację z ostatniej, 4. kolejki naszych rozgrywek. Liga zaczyna nabierać rumieńców. W ostatnią niedzielę. rozpoczęliśmy tradycyjnie o 16:00 meczem COCO JAMBO - PRINOX. Ten mecz zakończył się wynikiem 8:3, co dało "gospodarzom" 5. miejsce w tabeli (wyprzedzając fakty). PRINOX pozostaje z jednym zwycięstwem. Następnie mecz Juniorów Proszowianki z Millcarem, gdzie swój popisał dał Adam Przeniosło strzelając 21 bramek. Wynik końcowy: 3:26 dla MILLCAR-u. I od tego momentu zaczęły się prawdziwe emocje tego dnia. Między sobą stanęła ekipa HORNEST REMBUD TEAM i TOMICOM. Po zaciętej walce lepsi okazali się gospodarze przez co utrzymują kontakt z czołówką - wynik 5:2. Kolejny mecz trzymał w napięciu dosłownie do ostatnich sekund kiedy to STAL NOWA HUTA na kilka sekund przed końcem wyrównała w pojedynku z MŁODYMI AMBITNYMI ustalając wynik 3:3! Kolejne dwa, ostatnie spotkania to już pojedynki, w których widoczna była zdecydowana przewaga najpierw AMPLUS-a, który wygrał 5:1 z zawodzącą w tych rozrywkach WKS KONIUSZA, a później AUTOART-u, który nie pozwolił na zbyt dużo (poza początkiem spotkania) ISKRZE PAŁECZNICA, z którą wygrał 3:16.

Powiązana galeria: