I kolejka Ligi Futsalu KPR za nami

Pierwsza kolejka już za nami. Pierwsze emocje, nerwy i rozmowy również. Ruszyliśmy i to jest chyba w tym wszystkim najważniejsze. W pierwszym dniu rozgrywek odbyło się zgodnie z planem 6 meczy. W pierwszym z nich zagrali dwa rywale, którzy znają się już z poprzednich rozgrywek a więc COCO JAMBO i JUNIORZY PROSZOWIANKI. Wygrali ci pierwsi 6:2. Następny mecz to spotkanie debiutantów, a więc Iskry Pałecznica z obrońcą tytułu a więc AMPLUSem, który wygrał 5:14. Iskrze gratulujemy walecznej postawy. Uprzedzając fakty warto wspomnieć, że kolejny mecz to spotkanie pierwszego lidera ligi a więc HORNETS REMBUD TEAM 12:2. Dzielnie spisujący się w tamtym roku TOMICOM pokonał natomiast debiutujący u nas PRINOX zdecydowanie bo 9:2 choć 4. drużyna poprzedniej edycji udowodniła swoją siłę dopiero w drugiej połowie. Ostatnie dwa pojedynki były zdecydowanie najbardziej ciekawe. WKS KONIUSZA przegrało z MŁODYMI AMBITNYMI 1:3 a w szlagierowym meczu po bardzo zaciętej walce MILLCAR uległ AUTOART-owi 6:7! Zapraszamy już w ten weekend na dwie kolejki!

I kolejka Liga Futsalu KPR w Dzienniku Polskim

Powiązana galeria: